خرید عمده لوازم جانبی موبایل

مرکز پخش پرسیس موبایل به عنوان بزرگترین سایت خرید عمده لوازم جانبی موبایل در ایران ، توانسته است با اخذ نمایندگی رسمی اکثر برندهای معتبر بازار آی تی و ایجاد تنوع ۲۰ هزار قلمی کالا ، گامی بزرگ در تامین تمام نیازهای کالایی شما همکاران و مغازه داران گرامی بردارد. بالاترین تنوع کالا در میان سایت های فروش عمده لوازم جانبی موبایل ، امکان مشاوره قبل از خرید، عدم محدودیت در تعداد خرید از یک کالا و قیمت رقابتی در کنار ارسال ارزان باعث شده تا سطح خدمات فروش عمده نسبت به سایر رقبای بازار در پرسیس موبایل برتری محسوسی داشته باشد. ما مفتخر به خدمت رسانی به شما همکاران گرامی هستیم و  اگر تاکنون عضو کانال پرسیس موبایل در تلگرام نشده اید برای مشاهده قیمت عمده محصولات کافیست به کانال تلگرامی پرسیس موبایل ویژه همکاران بپیوندید.

کانال همکار پرسیس موبایل : (persismobile_hamkar@)

تلگرام همکار پرسیس موبایل

حداقل خرید همکاری مبلغ 500 هزار تومان می باشد.

در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در ورود یا ثبت نام با شماره 91026106-021 داخلی 5 (خرید عمده) در تماس باشید.

با ما بیشتر آشنا شوید :

پرسیس موبایل به عنوان بزرگترین سایت پخش لوازم جانبی ایران ، با تنوع بیش از ۲۰,۰۰۰ قلم کالا و ارسال به سراسر ایران نامی شناخته شده در بازار آی تی کشور می باشد. تنوع بالای کالای سایت پرسیس موبایل باعث می شود تا شما همکار گرامی از دغدغه همیشگی تامین کالای مغازه برای همیشه راحت شوید.

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سبد خرید برای همکاران گرامی پانصد هزار تومان در هر سفارش می باشد (به جز هارد و سخت افزار). البته برای محاسبه قیمت خرید عمده برای همکاران نیازی به خرید تعداد بالا از هر محصول نیست و الزامی برای تعداد وجود ندارد و شما می توانید بدون دغدغه تعداد کالای مورد نیاز خود را با قیمت خرید عمده خریداری کنید.

ما در فروشگاه اینترنتی پرسیس موبایل سعی کرده ایم با ایجاد تنوع بسیار بالای کالا تمام نیازهای یک مغازه را به طور کامل برآورده سازیم تا هم در زمان و هم هزینه های ارسال صرفه جویی خوبی ایجاد شود. با کاهش هزینه های خرید و قیمت خرید بهتر می توانید فروش و سود بیشتری داشته باشید.

در مورد قیمت گذاری ها سعی شده تا شما بتوانید با پایین ترین قیمت بازار ، اجناس خود را خریداری کنید و این تضمین به شما داده می شود که اگر حتی بعد از خرید ، احتمالا قیمت پایین تری پیدا بکنید با هماهنگی با بخش فروش ، قیمت برای شما اصلاح شود.

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید از دو طریق تماس تلفنی و چت آنلاین سایت می توانید از همکاران ما مشاوره گرفته و خرید بهتری را تجربه کنید.