فروش اقساطی گوشی موبایل و تبلت و سایر محصولات دیجیتال در پرسیس موبایل

 

فروش اقساطی گوشی موبایل و تبلت

 

امروزه شکل جدید و گسترده‌ای برای تجارت به نام فروش اینترنتی و فروشگاه‌های اینترنتی پا گرفته است و به کمک تنها یک گوشی موبایل، کارت بانکی و چند کلیک به  راحتی می‌توان دست به خرید زد. پرسیس موبایل در کنار این روش‌های مدرن شیوه‌های مرسوم و سنتی را نیز به خدمت گرفته تا تمامی مخاطبان خود را راضی نگه دارد.
یکی از این شیوه‌ها با توجه دلیل نوسانات بازار، قیمت بالای اقلام مورد نیاز و کاهش قدرت خرید مردم، فروش اقساطی محسوب می‌شود که شاید کمتر کسی بداند این اتفاق در سایت فروشگاهی نیز ممکن شده است. پرسیس موبایل با همکاری ایران رنتر و نیز با در نظر گرفتن مواردی که گفته شد فرصت فروش اقساطی را برای همه به صورت یکسان و در شکل مجازی  فراهم  ساخته تا علاوه بر تمام مزایایی چون سهولت و سرعت در خرید، اطمینان از سلامت کالا و اطلاعات جامع بتوانند تقسیط قیمت را نیز به خدمات خود بیفزاید.

بدیهی است طبق موارد گفته شده هیچ محدودیت برای خرید وجود ندارد و مشتریان عزیز می‌توانند از تمامی دسته بندی‌های موجود در سایت محصولات مدنظر خود را، بدون محدودیت خرید اقساطی نمایند.

 

جهت خرید اقساطی کالا از پرسیس موبایل به صفحه ما در سایت ایران رنتر مراجعه و نسبت به تهیه کارت اعتباری  (کد اعتباری) اقساطی اقدام نمایید.
پس از تهیه کارت اعتباری  (کد اعتباری) به سایت پرسیس موبایل مراجعه  و با وارد کردن کد اعتباری دریافتی از ایران رنتر، محصولات مورد نظر را از سایت ما خریداری کنید.

فروش اقساطی گوشی موبایل و تبلت

توجه داشته باشید که پرسیس موبایل هیچ دخالتی در اعتبارسنجی و بقیه موارد سایت ایران رنتر ندارد همچنین این شرایط اقساط در حال حاضر فقط برای ساکنان شهرهای تـهران ، کرج ، مشهد ، قم و اصفهان میسر می باشد.

شایان ذکر است فروش اقساطی برای سایر نقاط کشور نیز در دست اقدام می باشد.

 

فروش اقساطی کالا, خرید قسطی موبایل, فروش قسطی تبلت,خرید گوشی قسطی,خرید گوشی اقساطی,خرید اقساطی گوشی ایفون اپل,فروش اقساطی با سود کم ,خرید قسطی با سفته,قسطی با سفته,سایت اقساطی،سایت لیزینگ,خرید قسطی لپتاپ تبلت موبایل تجهیزات کنسول بازی اسکوتر قسطی،خرید اقساطی بدون چک، خرید کالا اقساطی بدون ضامن